Jak działa preparat StylaAge M?

17 stycznia, 2022
wypełniacze ha
295
Views

Pełne usta i twarz pozbawiona zmarszczek to marzenie wielu pacjentek. Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów niekoniecznie musi wiązać się z ryzykiem efektu sztuczności czy wystąpienia reakcji alergicznej. Stosując dobrej jakości preparaty możliwym jest uzyskanie pięknie wyglądającej skóry twarzy i ust, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Ten wpis został poświęcony nowoczesnej linii preparatów, która powinien znaleźć się w każdym profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.

Na czym polega technologia IPN-Like?

Stworzona przez markę Vivacy linia produktowa StylAge wykorzystuje nowoczesną technologię IPN-Like. Polega ona na jednoczesnym przenikaniu się sieci kwasu hialuronowego. Ta metoda sprawia, że preparaty posiadają dużo bardziej elastyczną formułę, a dzięki temu są dużo łatwiejsze w aplikacji. Co więcej, zastosowanie produktów nie wywołuje ryzyka migracji preparatu.

Lekka, żelowa konsystencja produktów sprawia, że mogą one być stosowane na różnej głębokości iniekcji, a jednocześnie zagwarantują naturalny efekt wypełnienia i wyrównania skóry. Odpowiednia gęstość wiązań chemicznych zapewnia dużo trwalsze rezultaty zabiegu. Po aplikacji preparatem StylAge skóra staje się dużo bardziej odżywiona, napięta i promienna. Co więcej, po czasie żel ulega całkowitemu wchłonięciu, co chroni przed efektem zgrubień czy nierówności.

StylAge M – w jaki sposób działa?

Jednym z popularnych produktów z serii producenta jest StylAge M. Preparat bazujący na usieciowanym kwasie hialuronowym i mannitolu dobrze sprawdza się w takich przypadkach jak:

  • wypełnienie średnich i głębokich zmarszczek,
  • redukcja bruzdy nosowo-wargowej,
  • powiększenie ust,
  • korekcja lwiej bruzdy,
  • korekcja policzków,
  • zmiana kształtu płatków uszu,
  • lifting górnej partii nosa.

Preparat występuje w dwóch wariantach. Jeden z nich zawiera środek przeciwbólowy w postaci lidokainy, zaś drugi jest jej pozbawiony. StylAge M jest bardzo łatwy w aplikacji i nie powoduje ryzyka wystąpienia nieestetycznych grudek na skórze. Po aplikacji część efektów działania preparatu jest natychmiastowa. Rezultat wypełnienia zmarszczek i odżywienia utrzymuje się na skórze nawet przez kilka miesięcy.

Wypełniacze StylAge – dlaczego warto?

Technologia IPN-Like stanowi skuteczną i bezpieczną dla pacjenta metodę walki z procesami starzenia. Preparaty StylAge gwarantują natychmiastowi efekt modelowania i wygładzenia twarzy, dzięki skoncentrowanej dawce usieciowanego kwasu hialuronowego. Dodatkowo neutralizują wolne rodniki, zwiększając odporność na stres oksydacyjny. W połączeniu z niskim ryzykiem powikłań oraz bezbolesnością zabiegu, wypełniacze są produktami godnymi zainteresowania.

Omawiana w niniejszym wpisie linia produktowa cechuje się wielopłaszczyznowym działaniem w różnych obrębach twarzy i ciała. Z tego powodu preparaty mogą posłużyć do różnych celów, co stanowi sporą oszczędność pieniędzy. Jednocześnie, produkty marki Vivacy cechują się doskonałą jakością, co przekłada się na satysfakcjonujące rezultaty zabiegowe. Dzięki temu cieszą się one niemal jednogłośnym uznaniem w gronie eksperckim.

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.