Tabletki z młodego jęczmienia, czyli jak poprawić kondycję skóry od wewnątrz

5 listopada, 2021
zielony jęczmień
309
Views

Jęczmień to roślina o niesamowitym działaniu, a najbardziej wartościowe są jej młode zielone pędy. W nich kryje się całe bogactwo składników odżywczych, antyoksydantów i enzymów. Badania dowiodły, że młody zielony jęczmień wpływa pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale też na psychikę, dostarczając energii i witalności.

Młody jęczmień – działanie

Roślina podczas intensywnej fazy wzrostu wchłania z gleby ogromne ilości wszystkiego, co najlepsze dla niej, a przy okazji i dla nas. W młodych liściach zamknięte jest całe bogactwo składników mineralnych. To sprawia, że zawartość witamin, mikro- i makroelementów w 100 gramach ekstraktu z zielonego jęczmienia jest nawet kilkunastokrotnie większa niż w większości dojrzałych warzyw i owoców! Kolejnym ważnym składnikiem rośliny są antyoksydanty, które walczą z wolnymi rodnikami, opóźniając tym samym proces starzenia się. W dodatku młode zielone pędy posiadają właściwości detoksykacyjne, więc doskonale poradzą sobie z oczyszczaniem organizmu z toksyn i metali ciężkich. Właśnie dlatego młody jęczmień ma tak skuteczne działanie i poprawia kondycję skóry – z jednej strony dostarcza wszystkich niezbędnych składników od wewnątrz, a z drugiej eliminuje szkodliwe substancje z naszego ciała.

Jak wybrać najlepszy preparat?

Najważniejsze jest, żeby roślina została zebrana w ciągu 200 godzin po wykiełkowaniu. To zagwarantuje najwyższe stężenie składników bioaktywnych. Na rynku dostępne są sproszkowane trawy i ekstrakty. Najlepszym i najbardziej wartościowym preparatem będzie ekstrakt z młodego jęczmienia, np. w formie tabletek. Niestety w związku z rosnącą popularnością rośliny na rynku pojawia się wielu producentów, którzy oferują produkty niskiej jakości — np. zebrane zbyt późno. Dlatego najbezpieczniej jest postawić na renomowaną markę, która skuteczność swoich suplementów diety może potwierdzić badaniami – poznajcie La Vie Skin i preparat Essence Young Barley.

Zdrowie zamknięte w jednej tabletce

W każdej kapsułce preparatu Essence Young Barley producent zamknął w pełni naturalną kompozycję składników odżywczych. Zespół szwajcarskich badaczy w pracował nad powstaniem unikalnej receptury, która pozwoliłaby na skuteczny detoks organizmu i uzupełnienie brakujących witamin, mikro- i makroelementów. Nasycenie składnikami odżywczymi i obecność witaminy A, B i C i cynku zapewnia cerze długotrwałe odżywienie, wspiera naturalne procesy regeneracyjne i zapobiega starzeniu się komórek. To preparat, który nie tylko pomoże zredukować wagę i odzyskać piękną skórę, włosy i paznokcie. Co najważniejsze, ma działanie alkalizujące i pozwala wyrównać pH zakwaszonego organizmu, dzięki czemu działa energetyzująco. Jego działanie zostało poparte badaniami naukowymi, jest więc pewnym i bezpiecznym wyborem.

Suplementacja młodym jęczmieniem to niewątpliwie ważny element pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, ale by była skuteczna i przyniosła pożądane efekty, musi opierać się na wartościowym preparacie o wyselekcjonowanym składzie. Wyjątkową propozycją na rynku jest Essence Young Barley, czyli dzieło szwajcarskich naukowców będące aktywnym kompleksem naturalnych składników odżywczych.

 

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.