Tuby strzelające z konfetti, czyli sposób na uświetnienie ważnych chwil podczas uroczystości

23 września, 2021
konfetti na imprezę
449
Views

Każdy marzy, aby organizowana przez niego uroczystość była wyjątkowa i na długo zapisała się w pamięci gości. Zwykle szykuje się specjalne atrakcje. Ważny moment każdej imprezy można podkreślić poprzez efektowny wystrzał, a pomoże w tym konfetti pneumatyczne.

Dlaczego konfetti cieszy się tak dużą popularnością?

Drobne, ozdobne elementy z papieru posiadające różne kształty, które wyrzucane są w powietrze ze specjalnie do tego przygotowanej tuby, spadając, wirują, co tworzy niesamowite efekty wizualne.

W Europie zwyczaj przypominający współczesne konfetti zagościł w 1890 roku we Francji, gdzie jedno z kasyn chcąc zachwycić i zaskoczyć gości, przygotowało „kolorowy deszcz z nieba”. Zgormadzonym tak spodobał się ten pomysł, że od tej pory był powielany podczas wielu ważnych uroczystości.

Obecnie, można nabyć konfetti w wielu różnych formach. Największą popularnością cieszy się konfetti pneumatyczne, czyli drobne papierki umieszczone w specjalnej tubie generującej efektowny wystrzał. Z hukiem można stworzyć „kolorowy deszcz”, który będzie idealną oprawą na wiele ważnych wydarzeń, takich jak ślub, jubileusz czy przywitanie nowego roku. Tuby są bardzo wygodne w użyciu, dają znakomite efekty wizualne, a co najważniejsze, zawsze podczas obserwowania spadających z nieba kawałeczków papieru, na twarzach zgromadzonych osób pojawia się uśmiech.

Kiedy konfetti sprawdza się najlepiej?

Konfetti jest znakomitym sposobem na podkreślenie podniosłej, radosnej chwili, jaką w danym momencie się przeżywa. Uświetnia kulminacyjny moment imprezy, np. pierwszy taniec nowożeńców, przywitanie nowego roku, prezentację tortu, pojawienie się na przyjęciu jubilata czy dodatkowych atrakcji wieczoru jak np. pokaz barmański.

Konfetti na ślub to już prawdziwy standard. W końcu jest to huczna impreza, dlatego muszą się na niej znajdować efektowne gadżety. Można dobrać kolor i kształt papierków, dokładnie pasujących do motywu przewodniego imprezy. Dekoracyjne konfetti może mieć kształt gwiazdek, kółek, banknotów. Możliwości jest bardzo dużo, dlatego Para Młoda sama może zdecydować, czym zostanie obsypana. Konfetti na ślub jest także znakomitą inspiracją dla fotografów, którzy mogą wykonać z jego pomocą fantastyczne zdjęcia. Para obsypana konfetti podczas pierwszego tańca, wygląda magicznie. Zdjęcia wyjdą dzięki temu przepięknie.

Doskonały gadżet na każdą imprezę

Konfetti w znakomity sposób uświetni każdą imprezę. Wprowadzi na przyjęcie element zaskoczenia, a jednocześnie wywoła radość u zgromadzonych gości. Tani, a także efektowny gadżet na pewno warto kupić na wesele, jubileusz, jak i imprezę-niespodziankę. Wystarczy wybrać konkretną tubę generującą konfetti w określonym kolorze i kształcie, a propozycja na pewno zostanie dopasowana do motywu przewodniego imprezy.

Wariantów tub strzelających do wyboru jest bardzo dużo, dlatego z pewnością każdy znajdzie odpowiedni gadżet dla siebie, który uświetni przygotowywaną imprezę i zaskoczy zgromadzonych gości.

inspiracja: GoDanParty.pl – akcesoria imprezowe

Article Categories:
Porady i ciekawostki

Comments are closed.