5 designerskich lamp dla miłośników oryginalnych rozwiązań

22 kwietnia, 2022
lampy wewnętrzne
457
Views

Oryginalne oświetlenie w domu lub lokalu może stanowić bardzo ciekawą ozdobę. Obecnie na rynku dostępne są rozmaite żyrandole nowoczesne, które przybierają różne formy i przyciągają uwagę swoim wyglądem. Jakie designerskie lampy wybrać i gdzie najlepiej znajdą swoje zastosowanie.

Żyrandole nowoczesne ozdobą wnętrza

Miłośnicy oryginalnych rozwiązań powinni zwrócić uwagę na lampy Eglo, Luminex i Aldex. Są one doskonałym przykładem nowoczesnego designu i pomysłowości. Znajdą swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach loftowych, jaki i klasycznych.

Wybór jest szeroki. Można łatwo znaleźć różnego rodzaju lampy, które dopasują się do danego wnętra w zależności od jego stylu. Osoby dbające o budżet, również znajdą coś dla siebie. Oryginalny i nowoczesny, wcale nie musi być drogi.

5 propozycji żyrandoli nowoczesnych

  • Eglo littleton 49549 – jest to metalowa czarna lampa wisząca z drewnianymi elementami. 6 żarówek jest oprawionych w cienkie prostokątne ramki z drewna i zawieszone na regulowanych sznurkach. Dzięki temu można samodzielnie dostosować wysokość poszczególnych elementów. Lampa ma delikatny i elegancki wygląd.
  • Eglo novafeltria 97938 – ta biała wisząca lampa to wyraz prostoty z połączeniem nowoczesności. Jej cienki nieregularny kształt przypominający ósemkę będzie stanowił subtelną ozdobę pomieszczenia.
  • Aldex tubo 1072M4 – 5 rożnej długości chromowanych rurek zakończonych żarówkami tworzy niepowtarzalny efekt. Aldex lampy z tej serii stworzył w ciekawej dysproporcji, która prezentuje się bardzo designersko.
  • Aldex aluna 944F – czarna lampa wisząca z pięcioma żarówkami ustawionymi w różnych kierunkach. Jest prosta i nowoczesna jednocześnie, lekko przypominająca lampy studyjne.
  • Luminex figen 3721 – luminex lampy wiszące figen oferuje w drewniano-metalowym wydaniu. Żyrandol posiada 5 czarnych kloszy w formie stożków z drewnianym akcentem, wewnątrz wykończonych matowym złotem. Tworzy to prostą i designerską kompozycję.

Nowoczesne żyrandole można powiesić w różnych pomieszczeniach. Swoja ozdobną funkcję najlepiej spełnią w salonie, sypialni, jadalni lub biurze.

Article Categories:
Dom i wnętrze

Comments are closed.